Jdi na obsah Jdi na menu
 


O SDH

Příspěvky

O SDH

18. 2. 2017

Sbor dobrovolných hasičů Janův Důl  je místní organizací, která zajišťuje požární ochranu, udržuje členy v akceschopnosti a kromě toho se ještě podílí na kulturním dění v obci. Pořádá např. tradiční pálení čarodějnic a další.

V rámci požární připravenosti a akceschopnosti se náš sbor dobrovolných hasičů pravidelně účastní hasičských soutěží, okrskových schůzí, školení a porad. Náš sbor se účastní mnoha soutěží nejen ve svém okrsku, ale jako jedni z mála z našeho okrsku tradičně vyjíždíme i na soutěže do vzdálenějších míst.

Náš sbor čítá 32 členů. SDH měl v minulosti družstvo mladých hasičů, které bohužel pro nedostatek členů zaniklo. Nyní Janův Důl nasazuje mužské družstvo a soutěží se pravidelně účastní i družstvo žen.

K činnosti v SDH se snažíme získat nové členy. Také proto, aby si mohla oddechnout naše starší, ale stále aktivní generace ( jako např. Renda Neumann, Miloš Čukan nebo Jiří Kořínek st. a další), kteří prací pro náš sbor strávili neskutečné množství času. Silnou stránkou našeho sboru je bezesporu přátelská atmosféra a výborný kolektiv, který táhne za jeden provaz.

 
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 26299
Měsíc: 216
Den: 10